Switch Irak
SWITCH Ön Ödemeli Mastercard, günlük işlemleri yürütmek için ideal bir yol arkadaşıdır.Mastercard'ı ödeme yöntemi olarak kabul eden herhangi bir web sitesi veya uygulamadan çevrimiçi alışveriş yapmak için de kullanılabilir. Cep telefonunuza tek kullanımlık şifrenin SMS ile gönderildiği 3D Secure hizmeti sayesinde her satın alma işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında

Hakkımızda

Dünya çapında e-ödeme hizmetlerine olan talep arttıkça, finans, bankacılık, devlet ve diğer iş sektörlerine finansal işlemlerini güvenlik, güvenlik ve güvenilirlik standartlarına uygun olarak yönetmelerine ve yürütmelerine yardımcı olmak için en son ve en gelişmiş teknik çözümleri sağlamak gerekli hale geldi. Vatandaşlara her zaman, her yerde kolay ve güvenli çevrimiçi ödeme ve satın alma işlemleri gerçekleştirmenin en iyi ve en basit yollarını sunmak da aynı derecede önemlidir.

Bu amaçla 2016 yılında ülke genelinde e-ödeme hizmetlerini yürütmek, sunmak ve kolaylaştırmak için Irak Elektronik Kapı Finansal Hizmetler Şirketi'ni (SWITCH) kurduk. SWITCH, Irak'ta ulusal bir şirket olarak tescil edilmiştir ve Irak Merkez Bankası (CBI) tarafından 2004 tarihli 56 sayılı Kanun hükümlerine göre 4 No'lu Lisans altında Elektronik Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı olarak lisanslanmıştır. SWITCH ayrıca Mastercard International ve Visa International tarafından Ana Üye olarak ve MoneyGram tarafından uluslararası havalelerin ana satıcısı olarak lisanslanmıştır.


Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciEjder Bayır
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme0
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down