SMPL Bütünleşik Kanallı Büyüme Platformu Entegrasy
İşinizi büyütmenize ve müşteri sadakati sağlamanıza yardımcı olan omni-channel büyüme yönetimi platformudur.Smpl site üzerinde otomatize çözümler sunar.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında


 

İşinizi büyütmenize ve müşteri sadakati sağlamanıza yardımcı olan omni-channel büyüme yönetimi platformudur. Smpl'in websitelerinde kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve UX optimizasyonu çözümleri ile dönüşüm oranlarınızda %20 ve ortalama sepet tutarlarında %33'e varan artış sağlayın.


Smpl'in websitelerinde kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve UX optimizasyonu çözümleri ile dönüşüm oranlarınızda %20 ve ortalama sepet tutarlarında %33'e varan artış sağlayın.

smpl., müşterilerinin web sitelerini ziyaret eden ancak herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden çıkış yapmak isteyen, ya da daha önce web sitelerini ziyaret etmiş ve belirli ürünlere ilgi gösterdiği bilinen ziyaretçilerine doğru zamanda doğru iletişimi sunmalarını sağlayan bir pazarlama otomasyonu platformudur. Esnek çözüm yapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kampanya geliştiren ve a/b test dahilinde sürekli iyileştirmeyi hedefleyen bir yapıda çalışmakta olan Smpl, müşterilerinin dönüşüm oranı, ortalama sepet tutarı, tekrar satın alma oranı gibi KPI larda yüksek oranda iyileştirmeler sağlamaktadır. Smpl farklı sektörlerde yer alan firmalara hizmet vermekte ve İş Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Avansas, Türknet, Onedio, Reebok, Ramsey, Kip ve Koçtaş gibi markalara uzun suredir hizmet vermektedir.

 

Entegrasyon

IT ekiplerinize yük olmadan, sadece 5 dakikada e-ticaret sitenizi Smpl ile entegre ederek ziyaretçilerinize kişiye özel digital deneyimler sunmaya başlayabilir ve a/b testler ile UX optimizasyonu yaparak kullanıcı etkileşimini artırabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

Web, mobil ve uygulamalar üzerinden hizmet veren tüm e-ticaret firmaları Smpl ile kolayca entegre olarak kişiye özel dijital pazarlama deneyimleri sunarak dönüşüm oranlarını optimize edebilirler. 


 

Faydaları ve Avantajları

Smpl ile şirketler;

  • Pazarlama bütçelerini optimize edebilir, dönüşüm oranlarını ve satışları artırabilirler.
  • Tek bir platformdan kullanıma hazır ziyaretçi verilerine ve ihtiyaç duydukları segmentlere ulaşabilir, hızlıca kişiye özel pazarlama kampanyaları gerçekleştirebilirler.
  • Web, mobil ve uygulamalar üzerinden kişiye özel deneyimler sunarak dönüşüm oranlarını ve müşteri sadakatını artırabilirler.
  • Müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında gerçek zamanlı mesajlarla müşterilerine kişiye özel digital deneyimler sunabilirler.

Pazarlama kampanyalarını için A/B/n testleri gerçekleştirerek müşteri deneyimini optimize etmeye odaklanabilirler.

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme8
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down