SelfBOT
"Yazılı dijital iletişim kanalı" Müşterilerinize bağlanın ve tüm ihtiyaçlarını karşılayın. Selfbot, müşterilerinizle 7/24 iletişime geçmenin hızlı, kolay ve yeni nesil yoludur. Müşterilerinizin ihtiyaç duydukları bilgiyi ve yardımı yazılı dijital iletişim kanalı üzerinden sağlar.
discountUygulama içi satın alma teklifi sunuyor
Uygulama Hakkında

• 7/24 Erişim & Kolay Kullanım & Hızlı Çözüm

• Yapay Zeka Destekli E-Ticaret Dil modelleri

• Analitik kontrol paneli

• Kullanıcı dostu bot tasarım ekranları

• Hızlı entegrasyon

• Web servis entegrasyonu 


Müşteri memnuniyeti ve satışlarınızı artırmak istemez misiniz? İşte size fırsat! E-ticaret dünyasının geleceğini şekillendiren, akıllı bir chatbot çözümüyle tanışın. Müşteri hizmetleri, satış destek ve bilgi sağlama alanlarında sınırları zorlayan bu uygulama, işinizi daha yükseğe taşıyacak.

🔹 Anında Müşteri Hizmetleri: Chatbotumuz sayesinde müşterilerinizin sorularını 7/24 anında cevaplayın. Uzun bekleme süreleri olmadan müşteri memnuniyetini artırın.

🔹 Etkili Satış Desteği: Potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularını hızla yanıtlayarak satışları artırın.

🔹 Hızlı Bilgi Sağlama: Ürün özellikleri, teslimat süreleri , sipariş , stok durumu , iade süreçleri ve daha fazlası hakkında anında ve kesin bilgi sağlayarak müşterilerinizi bilgilendirin.

✅ Veri Analizi: Analitik ekranlar aracılığı ile verileri ve sohbet geçmişini analiz ederek yeni senaryolar oluşturun.

✅ Özelleştirme ve Entegrasyon: İşletmenizin kimliğine uygun şekilde özelleştirilebilir ve mevcut sistemlerinizle (web sitesi, mobil uygulama- web view ) sorunsuz entegre edilebilir e-ticaret özelinde ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmamız için iletişime geçin.

Kontak Bilgisi :

E-posta :  selfbot@yaani.com

GSM : 05322100198

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
FiyatdiscountUygulama içi satın alma teklifi sunuyor
Puan0.0
İndirme0
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down