Scotty Kargo Entegrasyonu
Scotty ile entegrasyon sağlanarak, siparişlerin otomatik olarak kargoya işlenmesi, müşterinin kargo durumu takibi gibi işlemlerin yapılmasını sağlar.
10.000,00
Uygulama Hakkında

“Scotty ile entegrasyon sağlanarak, siparişlerin otomatik olarak kargoya işlenmesi, müşterinin kargo durumu takibi gibi işlemlerin yapılmasını sağlar.

Scotty Yeni Nesil Lojistik Çözüm Ortağınızdır.

T-Soft müşterilerine uygun fiyatlarla aşağıdaki alternatif hizmet modelleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hizmet Modellerimiz: 

1.           Ertesi Gün Teslimat

2.           Aynı Gün Teslimat

3.           Ekspres Teslimat ( 1 – 3 saat )

4.           Mağazadan Teslimat

5.           Dedike Dağıtım

 

B2C Teslimatı Özellikle E-Ticaret Gönderilerinin, Depodan ve Mağazalardan Müşterilerinize zamanında teslimatları yapılmaktadır.

Hizmet verdiğimiz illerde Dağıtım gücümüzü Profesyonel Eğitimli Kuryeler, Kurumsal Görüntü ve Geniş Dağıtım Filosu ile sağlamaktayız.

Scotty’a özel Teknolojimizin son tüketiciye imkân sunduğu alternatif teslim alma seçenekleri bulunmaktadır. Teslimat Tarihini Değiştirme; Komşuma bırak, Temassız teslimat ve Zili çalma seçenekleri bulunmaktadır.

Teknolojimiz ayrıca son tüketiciye ve satıcı firmalara kargo’nun tüm aşamalarını anlık takip edebileceği canlı takip ve raporlama ekranları bulunmaktadır. 

Son tüketicilerimiz ile tüm iletişimimizi kurumsal numaramız üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu sayede bir güven platformu oluşturmaktayız.

Scotty ile iş birliğine girmek isterseniz aşağıdaki linkten ve çağrı merkezinden firma ile iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

https://www.scotty.com.tr/ “

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitescotty.app
Fiyat
10.000,00
Puan0.0
İndirme1
Versiyon1.00
Bizimle İletişime Geç arrow down