Optimise Advertise
30'dan fazla ülkede 1.400'den fazla premium reklamveren ile işbirliği yaparak, dönüşüm ve kazançlarınızı masaüstü ve mobil trafik için optimize edin.
1.500,00
Uygulama Hakkında
Markanızın erişimini artırın
Reklamverenleri ve ajansları pazar içi kitlelere bağlamak için yenilikçi, veri odaklı ve deneyimli, yerel hesap yönetimini birleştiriyoruz. Premium Reklamverenlerle ortak olun
30'dan fazla ülkede 1.400'den fazla premium reklamveren ile işbirliği yaparak, dönüşüm ve kazançlarınızı masaüstü ve mobil trafik için optimize edin. Küresel erişim, yerel uzmanlık
8 ayrı lokasyondan 30'u aşkın ülkede, yerel uzmanlığımızla birlikte ulaşabilmekteyiz. NextGen izleme ve gelişmiş araçlarımızla, pazar içi kitlelerin, kanalların ve medyanın kampanyalarınızdaki satış hacmini ve değerini artırdığını ölçmek için derin veri analizi uyguluyoruz. Verileri ve çevik bir test yöntemini kullanarak, trafiğinizden ve bütçenizden en iyi sonucu almak için bütçeleri nerede ve ne zaman ayırmanız gerektiğini test eder ve hassaslaştırırız. Müşterilerimiz için sonuçlar nasıl göndeririz?
Ticaretsiz markalaşma etkisizdir ve markalaştırma yapılmadan yapılan ticaret ölçekten yoksundur. Ürünlerimizle hem markalaşma hem de ticareti entegre edebilirsiniz.
  • Premium Global Ortaklık Ağı - hedef kitlenize ulaşın
  • Mobil Reklamcılık - etkin mobil kullanıcı tabanınızı geliştirin
  • Premium Liderlik Üretimi - yüksek kaliteli müşteri beklentileri elde edin
  • Global Yerli Reklam Ağı - marka bilinirliğini ve etkileşimini artırın
Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitewww.optimisemedia.com
Fiyat
1.500,00
Puan0.0
İndirme10
Versiyon1.1.0
Bizimle İletişime Geç arrow down