Mastercard Payment Gateway Ödeme Entegrasyonu
Çevrimiçi ödemeleri güvenli, basit ve akıllı hale getirin Birden çok satış kanalını ve ödeme teknolojisini kapsayan tek bir konsolide ödeme platformu.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında

Çevrimiçi ödeme işleme

E-ticaret ödeme işleme, satıcılara müşterilerin alışveriş deneyimini iyileştirmek, satışları artırmak ve işlerini farklı kılmak için her zamankinden daha fazla zengin potansiyel sunuyor.

Zengin özelliklere sahip ağ geçidimiz, herhangi bir cihazdan (mobil/dizüstü bilgisayar/uygulama içi) çevrimiçi kart ödemelerini ve popüler alternatif ödeme yöntemlerini güvenli, hızlı ve tutarlı bir şekilde işler.

Ağ geçidi son derece güvenilirdir ve işlem hacimlerinin en yoğun olduğu zamanlarda bile yüksek kullanılabilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tek bir entegrasyon, çeşitli yenilikçi çözümlere erişim sağlar ve sizi geniş küresel ağımız aracılığıyla çok sayıda alıcıya bağlar.


Satışları artırın

Yeni ödeme kabul teknolojilerinin piyasaya sürülmesi, tüccarların teknolojiden anlayan bir nesle ulaşmasına ve satışları artırmasına yardımcı olacaktır.

Ödeme dönüşümünü optimize edin

Sorunsuz bir ödeme süreci ve kolaylık sağlayan araçlar, sepetin terk edilmesini en aza indirir.

Güven oluşturun ve emniyet ve güvenliği sağlayın

Mastercard'ın sağlam emniyet ve güvenlik standartlarına uyan bir altyapı ve teknoloji platformları kullanarak güvenlik endişelerinin üstesinden gelin.

Operasyonel maliyetleri azaltın

Tüm küresel ihtiyaçları karşılamak için tek bir çözüm kullanın.

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme0
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down