Mailtoticket Yapay Zeka Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri Dönüşümü Mailtoticket - AssistFlow ile Başlatın E-ticaret mağazanızın müşteri hizmetlerini ve etkileşimini artırır. Müşteri sorunlarını anında tanır ve çözer, kişiselleştirilmiş etkileşimler sunar ve otomatik bilet yönetimi sağlar. Gelen ve Giden Aramalara AI Çağrı Merkezi Sesli Asistanı ,AI Web chat, Google Business AI, WhatsApp Business AI, Facebook Messenger AI, Instagram Messenger AI, Telegram AI chatbot, canlı destek ve entegre destek talep sistemi—hepsi bir arada.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında

Mailtoticket AI destekli chatbot, online destek ve bilet sistemi, e-ticaret sitelerinin müşteri hizmetleri ve etkileşim kapasitesini önemli ölçüde artırma potansiyeline sahiptir. Mevcut chat bot çözümlerinden farklı olarak, hem sesli hem de yazılı olarak gelişmiş yapay zekâ teknolojisi ile zenginleştirilmiş benzersiz özellikler sunmaktadır. Bu özellikler arasında, müşteri sorunlarını anında tanıma ve çözme, kişiselleştirilmiş müşteri etkileşimleri ve otomatik bilet sistemi yönetimi bulunmaktadır.

E-ticaret paketlerinizin bir parçası olarak sunulduğunda, AI chatbotumuz, müşterilerinizin işletmelerini daha rekabetçi hale getirirken, firmanızı da değerli bir çözüm ortağı olarak öne çıkaracaktır.

Yapay Zeka Sohbet Botu: Sistemimiz, aynı anda yüzlerce müşterinin taleplerini karşılayabilir ve şirketinizin bilgilerine göre özelleştirilmiş cevaplar sunar. Yapay zeka sistemine firmanızın verilerini yüklüyoruz. Müşteriler online desteğe tıkladıklarında yapay zeka otomatik olarak cevap veriyor. Eğer sorulan soru hafızada yoksa ve hizmetinizle alakalıysa, gerçek zamanlı olarak Chat GPT veri tabanımızdan cevap verir.

https://www.mailtoticket.com/tr/iletisim/

https://www.mailtoticket.com/tr/sikca-sorulan-sorular/


Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme25
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down