Insider
Insider tek bir platform üzerinden kişiselleştirme, öngörüsel segmentasyon ve gerçek zamanlı teknolojiler yardımıyla şirketlerin müşteri sadakatini ve dijital büyümelerini artırmalarını sağlayan çok kanallı bir müşteri platformudur.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında

 

Insider tek bir platform üzerinden kişiselleştirme, öngörüsel segmentasyon ve gerçek zamanlı teknolojiler yardımıyla şirketlerin müşteri sadakatini ve dijital büyümelerini artırmalarını sağlayan çok kanallı bir müşteri platformudur.

Insider’ın Londra, Kore, Japonya, Avustralya, Moskova, Singapur, Dubai, Varşova, İstanbul, Kuala Lumpur ve Cakarta’da ofisleri bulunan Insider, her yıl WIRED Magazine tarafından yayınlanan Europe’s 100 Hottest Startups 2016 listesinde yerini almıştır.

Çeşitli sektörlerden 200’den fazla marka tarafından tercih edilen Insider’ın başlıca müşterileri arasında, Toyota, Garanti, CNNTürk, LCW, Mavi, Adidas, Singapore Airlines, AVIS, Media Markt, Lenovo, GNC, MasterCard, Carrefour, Biletix, Dominos, McDonald’s ve Avon gibi güçlü firmalar bulunmaktadır.

 

Insider Entegrasyonu

IT ekiplerinize yük olmadan, sadece 5 dakikada e-ticaret sitenizi Insider platformu ile entegre ederek ziyaretçilerinize kişiye özel digital deneyimler sunmaya başlayabilirsiniz. Insider platformu, tüm kanallarınız üzerinden topladığı ziyaretçi verilerini ve kullanıcı davranışlarını kullanıma hazır segmentler halinde sunarak websiteniz, mobil siteniz ve uygulamanız üzerinden kolayca kişiye özel pazarlama kampanyaları gerçekleştirmenizi sağlar.

Kullanım Alanları

Web, mobil ve uygulamalar üzerinden hizmet veren tüm e-ticaret firmaları Insider platformu ile kolayca entegre olarak kişiye özel dijital pazarlama deneyimleri sunarak dönüşüm oranlarını optimize edebilirler. Insider platformu sayesinde şirketler müşteri odaklı kişiselleştirme stratejileriyle ziyaretçilerine gerçek zamanlı olarak ulaşabilirler.

        Web Kişiselleştirme

        Müşteri odaklı pazarlama stratejileriyle dijital müşterilerinize gerçek zamanlı olarak ulaşın

        Web Push Bildirimleri

        Site dışındaki ziyaretcilerinizin dönüşüm potansiyelinizi anlık web push bildirimleriyle hızlandırın

        Mobil Kişiselleştirme

        İleri seviyede kişiselleştirilmiş alışveriş tecrübeleri yaşatın ve etkileşime geçin

        A/B/n Testi & Optimizasyon

        A/B ve cok değişkenli testlerle ziyaretçileriniz için müşteri odaklı temas noktaları oluşturun ve ideal dijital deneyimler yaşatın

        Gelişmiş Ziyaretçi Segmentasyonu

        Güçlü ziyaretçi segmentlerine göre hareket edin ve veriyi aksiyona geçirin

        Akıllı Tavsiye Motoru

        Veriyle desteklenen ürün & içerik tavsiyeleriyle gerçek zamanlı etkileşimler yaratın

        Öngörüsel Modelleme ve Segmentasyon

        Ziyaretçilerin gelecek davranışlarını tahminleyin ve pazarlama stratejilerinizi güvenle belirleyin

 

Faydaları ve Avantajları

Insider platformu ile şirketler…

 

        Pazarlama bütçelerini optimize edebilir, dönüşüm oranlarını ve satışları artırabilirler.

        Tek bir platformdan kullanıma hazır ziyaretçi verilerine ve ihtiyaç duydukları segmentlere ulaşabilir, hızlıca kişiye özel pazarlama kampanyaları gerçekleştirebilirler.

        Ziyaretçilerin yakın gelecekteki davranışlarını tahminleyebilen gelişmiş ve öngörüsel segmentasyon algoritmaları sayesinde doğru hedefleme yaparak rekabet avantajı yakalayabilirler.

        Web, mobil ve uygulamalar üzerinden kişiye özel deneyimler sunarak dönüşüm oranlarını ve müşteri sadakatını artırabilirler.

        Müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında gerçek zamanlı mesajlarla müşterilerine kişiye özel digital deneyimler sunabilirler.

        Pazarlama kampanyalarını için A/B/n testleri gerçekleştirerek müşteri deneyimini optimize etmeye odaklanabilirler.

 

Nasıl Başvururum?

Müşterilerinize kişiye özel digital alışveriş tecrübeleri sunmaya başlayarak dönüşüm oranlarınızı artırmak ve digital pazarlama harcamalarınızı optimize etmek için yukarıdaki “Hemen Yükle” butonuna tıklayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.

 

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitewww.useinsider.com
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme242
Versiyon1.1.0
Bizimle İletişime Geç arrow down