Gizli Moda
Gizli Moda, giyim sektörüne yönelik müşteriler için hazırlanmış pazaryeri uygulamasıdır.
Ücretsiz
Uygulama Hakkında

Giyim pazarına yönelmiş veya giyim pazarına yönelecek müşteriler için satış ağını arttırmayı hedefleyen pazaryeri uygulamadır.

Müşteri : Sanal mağazasında ürün satışını gerçekleştiren firmalardır.

Gizli Moda Müşterisinin Avantajları :

  • Satış kanalının arttırması : Gizli Moda sayesinde kullandığınız satış kanallarına ekstra bir satış kanalı ekleyerek satış ağınızı arttırın.
  • Pozitif yönde satış grafiği : Gizli Moda ile satışlarınızı arttırın.
  • Kullanıcı sayısı ve hedefini artması : Gizli Moda pazaryeri uygulaması ile kullanıcı sayılarınızı arttırarak mevcut kullanıcı hedef kitlenizi de arttırın.
  • Marka değerinizi yükseltin : Birçok markanın bulunduğu Gizli Moda pazaryeri uygulamasında kendi markanızın yer almasını sağlayıp markajınızı yükseltin.
  • Siparişlerinizi entegrasyon süreci olmadan takip edin : Diğer pazaryerlerine nazaran entegrasyon süreçleri ile vakit kaybetmeden gelen siparişlerinizi anında panelinizden takip edebilirsiniz.

Kullanıcı : İnternet aracılığı ile sanal mağazalardan ürün alan kişidir. Kullanıcılar, Gizli Moda pazaryeri uygulaması sayesinde birçok mağazayı bir uygulama içerisinde görebilir, alışveriş eylemini birçok mağaza ve ürün seçeneği ile kolay bir şekilde devam ettirebilir. 

Not : Mağaza sahibinin mevcutta aktif mobil uygulaması var ise Gizli Moda pazaryeri uygulaması ile sepet ve siparişlerim sayfasını senkron bir şekilde yürütebilecektir.

Uygulama Linkleri

Play Store : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tsoftmobile.gizlimoda

App Store : https://apps.apple.com/tr/app/gizli-moda/id1619082225?l=tr

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitegizlimoda.net
Fiyat
Ücretsiz
Puan0.0
İndirme43
Versiyon1.0.0
Bizimle İletişime Geç arrow down