Bir Günde Kargo
Bir Günde Kargo olarak; 2014 yılından beri ilk günkü titizliğimiz ile, e-ticaret ve sanal market sektörlerinde yerini bulmuş yerel ve ulusal bir çok markaya Aynı Gün, Ertesi Gün ve Randevulu Teslimatlı kargo dağıtım hizmeti vermekteyiz
10.000,00
Uygulama Hakkında

Bir Günde Kargo olarak; 2014 yılından beri ilk günkü titizliğimiz ile e-ticaret ve sanal market sektörlerinde yerini bulmuş yerel ve ulusal bir çok markaya B2B, B2C ve Click and Connect  Kargo Dağıtım Operasyonları alanında  Aynı Gün, Ertesi Gün, Randevulu Kargo Teslimatı, İade Kargo Toplama ve Dedike Motorlu / Araçlı Kurye ile kargo dağıtım  hizmeti vermekteyiz.

Tamamen şeffaf ve esnek operasyon yapımız ile tüm kargo süreçlerini hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına ve arzularına göre şekillendirebiliyor, aynı zamanda kendi yazılım ekibimiz tarafından;  oluşturduğumuz tüm operasyon süreçlerini eksiksiz ve detaylı bir şekilde sistemlerimize işliyor, müşterilerimizin her birine özel olarak açmış olduğumuz panel üzerinden 7/24 tam erişebilir şekilde tüm süreçleri takip edebilmelerini sağlıyoruz.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimizden Bazıları;

Hizmet verdiğimiz firmalarımızın depolarına ihtiyaçları doğrultusunda hiçbir ücret talep etmeden personel yerleştirebiliyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm illerde kendi şubelerimiz ve sigortalı personellerimiz ile operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel yazılım ekibimiz ile teknolojinin kalbinde gelişiyor, tüm entegrasyon süreçlerimizi en fazla 2 hafta içerisinde tamamlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz her firmaya açmış olduğumuz detaylı online takip panellerimiz ile iş ortaklarımızın aklının kargolarında kalmasına izin vermiyor, kesintisiz ve her an güncellenen bir süreç takip konforu sunuyoruz.

İş ortaklarımızın az veya çok adetlerine bakmadan her birine özel olarak kesintisiz hizmet sunabilecek müşteri temsilcileri atıyoruz. 

Tüm teslimatlarımızı GPS verileri üzerine adres fotoğrafını işleyerek kanıtlandırıyoruz.

Teknolojinin gücünü kullanarak tüm kargo alıcılarına hayatlarını kolaylaştıracak bir çok teslimat seçeneği sunuyoruz.

Ve bu ayrıcalıklardan ziyade Bir Günde Kargo olarak iş ortaklarımıza çok daha fazlasını sunuyoruz…

Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve iş birliği yaprak ayrıcalıklarımızdan faydalanabilmek için aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz;

info@birgundekargo.com

https://www.birgundekargo.com/

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Uygulama Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitewww.birgundekargo.com
Fiyat
10.000,00
Puan0.0
İndirme0
Versiyon0.99
Bizimle İletişime Geç arrow down